FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

Фестиваль прийме урбаністичну резиденцію та будівельну майстерню
02.02.2018

За допомогою цього проекту та за підтримки Вишеградського фонду ми маємо на меті переосмислити засобами сучасного мистецтва пост’ядерне місто Славутич у ширшому контексті Східної Європи та просувати його як центр сучасного кіно, культури та інноваційної урбаністики.

 

Хоча історичний та міський контекст Славутича і є досить унікальним, його виклики схожі на аналогічні реалії у багатьох інших містах Вишеградської зони, які переживають процес постіндустріальної та постсоціалістичної трансформації. Досвід партнерів із Вишеградської четвірки допоможе мешканцям Славутича віднайти ідентичність їхнього міста. Резиденти із закордону допоможуть нам «перекласти» досвід Славутича для Європи та поширити інформацію про інший бік Чорнобильської трагедії. Програма обміну між «86» та іншими подібними ініціативами у країнах Вишеградської групи примножить результати індивідуальних кураторських зусиль та дасть змогу дослідити питання урбаністики, міст, архітектури, міських просторів та громад у більш широкому регіональному контексті.

 

«86» прагне сталих міських змін та активного залучення місцевої громади. На відміну від більшості одноразових чи тимчасових подій, ми продовжуємо працювати над присутністю фестивалю в місті протягом усього року. Ми також сприяємо глибшій взаємодії між митцями/кураторами та місцевою громадою з метою активізації локального творчого потенціалу.

 

Ось чому нашими конкретними рішеннями є:

 

1) Організація одномісячної урбаністичної резиденції, результат роботи якої буде представлено під час Фестивалю «86».

 

2) Будівельна майстерня, де буде застосовано методологію генерального плану для облаштування кемпінгу під керівництвом кураторів із країн Вишеградської четвірки та України.

 

За підтримки Вишеградського фонду

 

 

та у партнерстві з:
Галереєю «Лабіринт» (Galeria Labirynt), Польща
Асоціацією «Колектив 1a» (Association Kolektyw 1a), Польща
ТОВ «Геллоу Вуд» (Hello Wood Ltd), Угорщина
СРО «ДОК ДРІМ» (DOC.DREAM services s.r.o.), Чехія
KAIR, Словаччина
СРО «2021», (2021 s.r.o.) Словаччина
COLL COLL, Словаччина