FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

Архітектурний воркшоп

Створення Кемпінгу для міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» у рамках урбаністичної програми

28.04 — 08.05.2018 — 13.05.2018

 

Кураторка архітектурного воркшопу: Ольга Коваль

 

Робоча мова: англійська

Кількість учасників: 25

 

 

 

Тютори:
HELLO WOOD (Угорщина)
MOOD FOR WOOD (Польща)
COLL COLL (Чехія)
2021 (Словаччина)
Formografia (Україна)

 

Котлован – це буквально озеро, яке ніколи не наповнювалося  водою — ці, на перший погляд, вкрай депресивні вхідні дані можна інтерпретувати як невичерпне джерело численних урбаністичних сценаріїв. Найбільш очевидним серед них є розвиток “набережної”. Незважаючи на певний прагматизм та передбачуваність, ця стратегія чудово римується з контекстом, власне, місця – останньої  радянської містобудівної утопії — Славутича.

 

Високий потенціал, прихована атрактивність та виявлена популярність серед гостей фестивалю стали вирішальними у виборі саме цього місця для прийдешньої архітектурної інтервенції.

 

Під час воркшопу учасники виготовлятимуть структури для тимчасового кемпінгу, фудкорту та рекреаційного наповнення “набережної”, які будуть використовуватися для розміщення гостей і забезпечені їх якісним дозвіллям під час фестивалю.

 

Цей воркшоп організовується задля формування спільноти однодумців і створення інтерактивної платформи, де люди, зацікавлені у впровадженні нових інтервенцій в громадських просторах, зможуть обмінюватися ідеями та взаємодіяти. Це не про “прийти, щось зробити і покинути”, а про створення певної спадщини, що перевершує ефемерність вбудованого середовища.

 

Українські та іноземні студенти,  випускники та молоді фахівці усіх творчих напрямків, включаючи архітектуру, містобудування, ландшафтний дизайн тощо, запрошуються до участі у воркшопі, який відбудеться з 28 квітня по 08 травня 2018 року.

 

Результати воркшопу будуть представлені та “заселені” під час прийдешнього фестивалю.

 

Команда «86» забезпечує всіх учасників проживанням та харчуванням протягом всього періоду воркшопу та 5-го Міжнародного фестивалю кіно й урбаністики «86» (28 квітня — 13 травня). Витрати на доїзд до Славутича будуть покриті максимальним обсягом до 1200 грн. на одного учасника. Ця сума буде відшкодована після подання оригінальних квитків.

Окрім того, всі учасники отримають абонемент, що є пропуском на всі фестивальні покази.

 

Учасники мають самостійно забезпечити себе медичним страхуванням, у разі якщо це потрібно.

 

Будь-які запитання надсилайте на workshop@86.org.ua