FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

Про нас

 

86 — це кураторське об’єднання та одноіменний фестиваль, що існує з 2014 року. Наша місія — генерувати й поширювати сенси, ідеї та досвіди, що наближають утопію. Головні напрямки роботи «86» — культурна децентралізація і сучасне кіно. Ми проводимо ексклюзивні культурні події, показуємо інтелектуальне кіно і провокуємо живий діалог між мистецтвом і аудиторією.

 

Наш найбільший проект — міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86» у місті Славутич неподалік Чорнобиля. Це атмосферна культурна подія у малому українському місті. На «86» приїздять дивитися добірну мистецьку документалістику, слухати сучасну музику і взаємодіяти з унікальним міським середовищем.

 

Серед інших проектів «86» — освітня майстерня MyStreetFilmsUkraine, серія міні-фестивалів «86: Післямова», мистецький проект Катержіни Шеди Made in Slavutych, дитяча кіномайстерня «Славутичу, я люблю тебе!», кінодистрибуція 86PROKAT та багато інших.

 

Ми відкриті до співпраці з ідейно близькими організаціями, низовими ініціативами та окремими людьми.

 

 

Контакти

Загальні питання – info@86.org.ua

Для відвідувачів – guest@86.org.ua

Для ЗМІ – media@86.org.ua

Для кореспонденції – 04071, вул. Олегівська, 36, офіс 410, Київ, Україна

ПРО СЛАВУТИЧ

 

Славутич – наймолодше місто України. Рішення про його будівництво як нового міста для постійного проживання працівників Чорнобильської АЕС і членів їхніх родин було прийняте 2 жовтня 1986 року. Восени і взимку того ж року зробили проектування міста, а в грудні почали будівництво. 26 березня 1988 року був виданий перший ордер на заселення квартир. У будівництві Славутича брали участь архітектори й будівельники з восьми союзних республік: Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Азербайджану, Вірменії, України й Росії, що надало кожному кварталові національного колориту.

 

 

Авторка фото — Наталка Дяченко

команда

Анна Белінська

виконавча директорка

Богдан Волинський

куратор дитячої програми

Катерина Запорожець

координаторка кінопоказів

Анастасія Сідельник

голова відділу комунікацій

Наталка Дяченко

фотографка

Льоля Філімонова

голова гостьової служби

Вікторія Алексеєва

координаторка журі

Павло Величко

дизайнер

Володимир Онуфрієнко

технічний координатор

Дмитро Корчак

друг фестивалю