FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

УНІФОРМА

Україна, 2015, 14’
Andriy Bezliudny, M. Vadimskiy
Режисери: М. Вадімський, Андрій Безлюдний

 

СИНОПСИС

 

«Наше суспільство не готове до демократії» – каже один з бійців внутрішніх війська МВС на Майдані у 2014 році. Вперше на кіноекрані заговорили ті, хто стояв по інший бік барикад. Громадяни, чиєю професією є захист демократичного порядку у державі, і яких уніформа позбавила права голосу. У хронікальних кадрах київських протистоянь та інтерв’ю режисер простежує, як своє право вибору, на якому базується демократія, люди під уніформами отримують вже із війною на сході України.

 

БІОГРАФІЇ РЕЖИСЕРІВ

 

Андрій Безлюдний народився у 1989 у Сумах. У 2008 вступив до Університету ім. Карпенка-Карого. Під час навчання знімав ігрові і документальні роботи, музичні відео. Відтак працював у рекламній індустрії. Влітку 2014 працював монтажером і фіксером з іноземними журналістами на сході Україні і також знімав там сам. Зараз я працює режисером і відеографом-фрілансером у Києві.

 

Вадімській народився на Донбасі, протягом років займався бізнесом. В 2011 році починає вивчати ілюстрацію та мистецтво в одній з паризьких шкіл. Навесні 2014 знов повертається в Донецьк. Втративши бізнес, звертається до журналістики. Протягом 2014-2015 років співпрацює з західними ЗМІ.

 

ФІЛЬМОГРАФІЯ

 

2015 – Уніформа