FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

Краудфандингова кампанія «86» завершилася успішно
04.04.2018

2 квітня фінішувала краудфандингова кампанія фестивалю на платформі «Спільнокошт». За два місяці нам вдалося зібрати 125 882 грн, що на 5% перевершило поставлену мету – 120 000 грн.

 

Свої внески зробили 164 доброчинця. Понад 30 друзів та партнерів допомагали у підготовці кампанії та реалізації офлайнових активностей у Києві, Львові та Одесі, більше двох десятків організацій і медіа-платформ надали проекту інформаційну підтримку.

 

Доброчинцям, які робили внески на «Спільнокошті», ми віддячуємо призами. За час кампанії наші шанувальники «придбали» 44 абонементи, 16 контрамарок на вечірки, 5 особистих консультацій та 70 фірмових сувенірів.

 

10% склали збори з офлайн-подій: кінопоказів, лекцій та міської екскурсії, у яких взяло участь близько двох сотень людей. На честь завершення кампанії у київському просторі Plivka ми провели вечірку з аукціоном, лоти для якого надали сучасні художники, серед яких – Жанна Кадирова, Анатолій Бєлов та Олександр Курмаз.

 

Суму, зібрану на «Спільнокошті», буде подвоєно Міжнародним фондом «Відродження». Відтак фестиваль закриє 10% свого загального бюджету.

 

Вже зараз «86» підтвердив половину повнометражних фільмів цьогорічної програми. Права на другу половину ми оплатимо з грошей, зібраних завдяки краудфандингу. Також буде покрито переклад стрічок, підготовку субтитрів та квитки для спеціальних гостей фестивалю.