V ФЕСТИВАЛЬ КІНО ТА УРБАНІСТИКИ «86»

9 - 13 ТРАВНЯ 2018 РОКУ, МІСТО СЛАВУТИЧ

LAUDATE PROPINQUITĀTEM: ОДА БЛИЗЬКОСТІ

Юлія Ландау та Маргарита Кулічова
(Grisly Faye)

 

28 квітня о 20:30

 

У вечір відкриття Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» ми запрошуємо вас зручніше розташуватися на галявині у центрі Славутича, аби насолодитися призахідним сонцем і дозволити нам потурбуватися про звуковий супровід сутінкового міста.

 

На вуличному концерті для органу й електроніки ми гратимемо класичні органні твори, сучасну електронну музику, співатимемо середньовічні арії і розповімо вам історію про близькість [propinquitātem], яка прославляється [laudate] музикою.

 

Юлія Ландау — керівниця та солістка зали органної музики у Славутичі, учениця органного класу заслуженої артистки України Ольги Дмитренко, брала участь у майстер-класах професора Маркуса Віллінґера (Німеччина) та Геріберта Метцґера (Австрія).

 

Маргарита Кулічова — також відома як Grisly Faye. Композиторка і акторка, за плечима якої два студійні релізи і численні виступи у різних країнах світу.

 

Знайомство Юлії та Маргарити відбулося на початку 2017 року і вони одразу взялися до роботи. Протягом першої тижневої сесії, яка відбулася у Славутичі, дівчата старанно вибудовували співпрацю, поглинаючи літри чаю та обговорюючи музичні смаки у пошуках дотичних точок між двома досить відмінними музичними світами.

 

З’ясувалося, що скласти програму, компонуючи класичні і сучасні твори, які будуть зрозумілими слухачам, — завдання досить складне. Тож під час другої сесії, вже у Києві, дівчата склали програму, спираючись на емоційну і чуттєву складову творів, які роз’яснюють, підтримують і доповнюють одне одного, висловлюючись різними інструментами.