IV ФЕСТИВАЛЬ КІНО ТА УРБАНІСТИКИ «86»

28 КВІТНЯ - 2 ТРАВНЯ 2017 РОКУ, МІСТО СЛАВУТИЧ

Твоя вулиця, твоє місто, твій фільм!

 

Луганський медичний університет переїхав у Рубіжне. Потяг зупиняється в місті рівно на дві хвилини. Далі — Лисичанськ, кінцева. А звідти недалеко до Сєвєродонецька — батьківщини клею ПВА. Кожна людина у цьому місті знає, що таке полівінілацетат. А за ним Щастя. По один бік — блокпост, по другий — кордон з зарубіжжям.

 

Якщо рухатись вздовж рубежу, рано чи пізно дістанешся моря. Так, одного травневого дня на пляжі Маріуполя від дресирувальника втік крокодил. Восени його знайшли в Азовському морі в районі викиду теплих стічних вод Азовсталі. Крокодил добре знав, де рибне місце.

 

Словник каже, що рубіж — це межа, кордон, лінія, злам, те, що відділяє. Але також рубіж — це поріг, ступінь розвитку. За останні роки на Сході виріс інформаційний рубіж з «бойовиків», «терористів», «загроз» і «силовиків». Нам не вистачає людських облич, живих голосів і реальних історій. Цього року MyStreetFilmsUkraine виходить на новий ступінь розвитку і вирушає долати рубіж.

 

Фестиваль «86» оголошує третій конкурс MyStreetFilms-Рубіж. Це можливість зняти кіно про твою вулицю, твого сусіда, твоє місце чи місто в Луганській або Донецькій областях. Це проект для журналістів, активістів, громадських діячів, творчих людей, фантазерів і всіх любителів розповідати історії. На конкурс можуть подаватися проекти документальних, анімаційних, експериментальних і змішаних фільмів тривалістю до 15 хвилин. Досвід роботи з відео чи кіно не принциповий, але перевага надаватиметься проектам з візуальними матеріалами.

 

ЕТАПИ ПРОЕКТУ:

  • подання проектів — до 20 лютого 2017 року;
  • оголошення результатів відбору у перший тур, початок роботи над проектами — 22-24 лютого;
  • тренінг-інтенсив з кіновиробництва — 2-5 березня, Краматорськ;
  • оголошення результатів відбору у другий тур — 5-10 березня;
  • індивідуальні консультації, завершення зйомок, розбір матеріалу, підготовка до постпродукції — до 16 квітня;
  • тренінг-інтенсив з постпродукції — 17-21 квітня, Київ;
  • прем’єра на фестивалі «86» у місті Славутич, визначення гран-прі та призу глядацьких симпатій — 28 квітня-2 травня;
  • показ та поїздка переможця на престижний міжнародний фестиваль — липень;
  • покази в різних містах України в рамках «86: Післямова» — травень-жовтень 2017 року.