V ФЕСТИВАЛЬ КІНО ТА УРБАНІСТИКИ «86»

9 - 13 ТРАВНЯ 2018 РОКУ, МІСТО СЛАВУТИЧ

 

Славутич – наймолодше місто України. Рішення про його будівництво як нового міста для постійного проживання працівників Чорнобильської АЕС і членів їхніх родин було прийняте 2 жовтня 1986 року. Восени і взимку того ж року зробили проектування міста, а в грудні почали будівництво. 26 березня 1988 року був виданий перший ордер на заселення квартир. У будівництві Славутича брали участь архітектори й будівельники з восьми союзних республік: Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Азербайджану, Вірменії, України й Росії, що надало кожному кварталові національного колориту.

 

Slavutych_1   Slavutych_5

 

Slavutych_4   Slavutych_3

 

Slavutych_2   Slavutych_6

 

Автор фото — Олександр Бурлака