FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

(UA) Фестиваль «86» їде до Їглави
10.10.2017

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Фестиваль «86» широко представлений на цьогорічному Міжнародному фестивалі документального кіно Ji.hlava, що відбудеться 24-29 жовтня в місті Їглава, Чехія.

 

Співзасновник і програмний директор «86» Ілля Гладштейн буде членом журі у міжнародній конкурсній програмі Between the Seas, де змагатимуться стрічки з Центральної та Східної Європи.

 

26 жовтня о 9:30 генеральна директорка фестивалю Надія Парфан спільно з режисеркою Марією Стояновою представлятимуть короткометражний фільм «Ма».

 

Це перша українська стрічка, яка бере участь у конкурсі Short Joy, але вона вже встигла:
– побувати на міжнародному кінофестивалі «Біографілм» у Болоньї;
– отримати спеціальну відзнаку на «Молодості»;
– перемогти на конкурсі «Гогольфест»;
– відвідати не один десяток міст і кіномайданчиків України.

 

Також команду «86» можна буде помітити на церемонії Festival HUB 27 жовтня о 19:30.

 

Маємо гарні новини й для славутичан. Вже зараз автобус із мешканцями міста прямує до Чехії у рамках проекту Made in Slavutych, який три роки розробляла чеська мисткиня Катержіна Шеда. Для чого вони йдуть на весілля та які міста Чехії ще «постраждають» від напливу славутицьких туристів? Спитаєте у нас, коли 40 задоволених і повних європейської культури людей повернуться додому.

купити квиток