FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

Аномалія: Космічне відкриття

Вибухове відкриття музичної програми в зоні магнітної аномалії на фестивалі «86»! В першу ніч ми готуємо музичний колаж з усього найкращого, що колись відбувалось у ТЮ. Нехай закони фізики зупиняться та почекають до ранку, бо в Славутичі вперше зіграють артисти, що звуком змінюють фізичну реальність. Вечірка триватиме з 21:00 9 травня й до світанку. 

 

Лайнап:

21.00: Ptakh_Jung+ VJ Reinish

23.00: Space Spice Boy

00.00: Ptakh – live set

01.00: Panic Ape – live set

02.00: Bohdan Konakov

 

 

 

Відкриє музичну програму концерт саунд-футуристів Ptakh_Jung — дуету Антона Дегтярьова (Ptakh) та Володимира Бабушкіна (Jung) . Їхня музика– кінематографічне поєднання класики, нойзу та електроніки, що в супроводі візуальної артистки VJ Reinish створює віртуальний тріп до іншіх галактик.  Їх  виступ справедливо можна назвати новітньою академічною музикою, адже кожна композиція Ptakh_Jung — це історія з потужною драматургією, симфонічною глибиною, і кінематографічним саспенсом.

 

 

 

VJ Reinish – візуальна артистка Світлана Рейніш. Віджейка та аніматорка із тонким відчуттям музики та власним упізнаваним візуальним стилем. Окрім проектів Ptakh_Jung і Ptakh, працює з Panivalkova, Maru, O’Tortvald, Bloom Twins й іншими артистами з України та світу.

 

 

 

 

Спільний виступ Ptakh_Jung і VJ Reinish у київському Mezzaninne:

 

 

Нічна програма почнеться з виступу Space Spice Boy генія-космонавта з Позняків, , що оспівує безвихідь реальності так, ніби це щось прекрасне та велике. Спостерігаючи зсередини життя пацана зі спального району, виконавець розповідає пронизливі історії з повсякдення маленької людини. Фокусуючись на проблемах сучасної молоді, автор актуалізує зрозумілі всім нам питання. Тому ви одразу запам’ятаєте репертуар музиканта, хоча б раз почувши його хіти: «Последний листик фольги», «Маршрутчик», «Ухода»,  «Такой себе син», «Притон» та інші композиції, що пронизують до самого серця.

 

 

 

Виступ Space Spice Boy на 20ft Radio:

 

 

 

Підхопить танцювальну аномалію техно-геній Ptakh (Антон Дегтярьов тепер із сольною програмою). У лайв-сеті він зіграє уривки зі свого саундтреку до стрічки Дзиги Вертова «Людина з кіноапаратом». Шорсткі індустріальні звуки, рівна технова бочка, симфонічна багатошаровість та ембіентна прозорість — це техно, що качає на танцполі, та водночас це музика, яку цікаво слухати.

 

 

 

Виступ Ptakh на 20ft Radio:

 

 

 

Продовжуватиме наш аномальний вечір найкраще втілення артиста-Аномалії: анонімний, невидимий, такий, що народжується лише на сцені — саме такий продюсер-інкогніто Panic Ape, що щоразу народжується та стає аномально досяжним лише на сцені.

 


 

 

Нарешті, нас остаточно відірве від реальності Bohdan Konakov — засновник музичної формації «ШЩЦ» і експериментатор-пошуковець одночасно в багатьох напрямках.

 

 

 

Восьмигодинний марафон Богдана на 20ft Radio:

 

 

У програмі можливі зміни — слідкуйте за ними на сторінці вечірки у Facebook.

ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОДІЇ У FACEBOOK