FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

Аномалія: Південне відхилення

Так близько у Славутичі південь ще не бачили й не чули. Цієї техно-ночі в зоні ТЮ найбільша концентрація південних аномалій.  Відхилення розпочнеться ввечері 10 травня й триватиме всю ніч.

 

Лайнап:

21.00: У бік півдня відхиляться двері

22.00: Stupnik

23.00: Марсо

00.00: Burning Woman

01.00: Stereoigor

 

 

 

Маріупольські техно-сталкери забезпечать невловиме максимальне прискорене і безкінечне вільне падіння в музичне відчуження. Молоді таланти, що змагалися за участь у програмі, та досвідчені артисти – південний музичний мікс зруйнує постіндустріальну подібіність міст, Маріуполя і Славутича. Цієї ночі замість лісу навколо шумітиме Азовське море, а замість ЧАЕС за містом гудітиме металургійний комбінат. Отже, не дивуйтеся, коли північна стрілка компаса цієї ночі відхилиться на південь.

 

 

Сталкер, що першим відчинить двері до зону ночі, — DVJ Stupnik. Його аудіовізуальний сет налаштує ваші сенсори на потрібні частоти та поведе метафорічними стежками у міста де магнітні аномалії перемішують сприйняття і де не можна відокремити звук від зображення.

 

 

 

Другим дивуватиме танцпол музичний хуліган-ентузіаст Marso  — ді-джей, який починав ще з аудіо касет і зажив перші рейви в Маріуполі. Він демонструє сміливий підхід до музичного матеріалу, спектр якого доволі широкий — від інтелігентного техно до вибухових балканських ритмів.

 

 

 

Запалить подивований танцпол Burning Woman -— дівчина з Донецька, яка почала займатися електронною музикою зовсім недавно, але вже має досить чітке бачення  напрямку, у якому хоче розвиватися як ді-джейка та продюсерка. Серйозне захоплення техно з’явилось в неї після занурення у клубне життя Києва наприкінці 2015 року. Тоді у Burning Woman з новою силою спалахнула давня любов до електроніки та незвичного саунду, коріння яких тягнуться ще від дитинства дівчини. А після відвідування фестивалю прогресивної музики Next Sound у 2016 році, вона остаточно визначилась зі стилістикою своєї майбутньої роботи у якості ді-джейки та артистки. Сьогодні її сети сповнені похмурим та агресивним саундом, який народжується з поєднання найтемніших відтінків техно, нойзу, експеріменталу та EBM, а про свої власні імпровізовані роботи Burning Woman каже, що хотіла б, аби вони звучали, як її найулюбленіша музика — “трохи нестерпно”.

 

 

 

Остаточно закріпить курс на Південне відхилення Stereoigor — DJ на радіо, музичний пропагандист та агітатор. У 2000—2003 роках він був директором щорічних DJ-фестивалей «Пространство_П» та однойменної радіопрограми у Маріуполі. У складі Znaki.fm став номінант премії «Степной волк» 2010 Артемія Троицького як краще музичне медіа (шорт-лист 2010). Stereoigor відіграв DJ-сети з засновником Depeche Mode Е.Флетчером, зробив перші для України особисті інтерв’ю з Alt-J, Depeche Mode, Franz Ferdinand, Jay-Jay Johanson, Lee “Scratch” Perry, WhoMadeWho, Mad Professor,  GusGus, Smashing Pumpkins та ін. Він регулярно відкриває слухачам нову та цікаву музику у радіоефірах (з 1996) та DJ-сетах в Україні та закордоном. З 2011 року в ефір вийшло вже 300 оригінальних випусків його проекту STEREOBAZA, що продовжує часопис сучасної музичної історії.

 

 

 

У програмі можливі зміни. 

ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОДІЇ У FACEBOOK