FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

Куратори музичної програми фестивалю – ТЮ
04.04.2018

Музичне наповнення 5-го фестивалю «86» у Славутичі забезпечують запрошені куратори – маріупольська платформа ТЮ. Гостям буде представено програму «Аномалія», що поєднує п’ять незабутніх музичних досвідів: від нових імен приазовської сцени до секретного космічного хедлайнера.

 

Магнітне схилення – це аномалія, що відхиляє північну стрілку компаса на схід. У цьому році стрілка відхиляється ще більше; між північчю та півднем – це хвилі тяжіння між Маріуполем та Славутичем. Культурний ренесанс водночас у декількох невеликих постіндустріальних містах, у віддалених точках на мапі країни – хіба це не аномалія? Те, що складно прогнозувати, зазвичай найцінніше. Те, що здається дивним та нереальним, виявляється рушійною силою. Цього року мистецькі рухи у Маріуполі та Славутичі поєднуються в обіймах сучасного кіно та музики.

 

Нічна музична програма на фестивалі «86» від платформи ТЮ – це найкращі артисти, що колись приїздили до Маріуполя й нові яскраві імена, що запалюють східні постіндустріальні ночі. Ми хочемо, щоб цю непоясненну аномалію відчули на фестивалі «86» – вночі, коли загострюються сенсори і можна почути, як плескає море та гуде завод. «Аномалія» на «86» – це п’ять вечірок в зоні ТЮ у Славутичі, де ми разом спробуємо вхопити щось невловиме під космічну музику.

 

Платформа ТЮ – резиденція культурних ініціатив, створена у 2016 році в Маріуполі. ТЮ стала головним ініціатором культурного відродження міста – проводить нестандартні події у сфері сучасного мистецтва й культури, а також правозахисні акції. В ТЮ виступають провідні сучасні музиканти та діджеї, й на фестиваль «86» платформа запрошує найкращих зірок, що за 2 роки грали у її стінах.

 

Повну музичну програму буде оголошено незабаром.

 

Проект здійснюється в межах програми ЄС «Culture Bridges», за підтримки «National Endowment for Democracy».