FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

СЛАВУТИЧ. CAPSULA

Дитяча освітня програма «Славутич. Capsula», яка пройде 7-9 травня 2016 року, покликана долучити дітей і підлітків до діалогу між поколіннями через історичні дослідницькі практики та створення капсули часу Славутича. Капсула, наповнена культурними артефактами, – це водночас форма консервації пам’яті минулих поколінь та послання поколінням майбутнього.

 

Протягом трьох фестивальних днів учасники програми вивчатимуть сучасні методи збору, збереження і передачі пам’яті про минуле, а також практикуватимуть польові історичні дослідження у просторі міста. За допомогою документації усної історії, фото- і відеозйомки, мапування та творчих практик діти та підлітки відтворять власне бачення історії міста, відкритої через комунікацію з представниками різних поколінь.

 

Результатом роботи стане презентація самої капсули для всіх містян та гостей у останній день фестивалю.

 

До участі запрошуються діти віком 9-14 років.

 

Для дітей від 3 до 8 років будуть організовані не менш цікаві розвиваючі та розважальні заняття на території основної локації дитячої програми та у міському парку у супроводі викладачів.

 


 

«Дитячі географії» – ініціатива, націлена на поглиблення рефлексії містян щодо пристосованості публічних просторів для маленьких мешканців та залучення молодшої аудиторії до процесів містопланування. У своїй роботі вони намагаються об’єднати дослідників, архітекторів, урбаністів та всіх охочих із метою переосмислення простору міста з позиції дитини.

 

Дитячі географії – це спроба розвинути у дітей через гру та мистецькі практики відчуття присутності в місті та можливості впливати на його розвиток.