FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

Національний конкурс документального кіно «Пальма Півночі»
16.02.2016

Ми відкриваємо новий напрямок – національний конкурс документального кіно «Пальма Півночі». 

 

Метою конкурсу є пошук нових імен в українському кіно і їх підтримка.

 

Символ конкурсу – соснова гілка – відсилає до нордичної естетики українського Полісся та унікального ландшафту міста Славутич.

 

У травні 2016 року під час ІІІ міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» тут відбудеться перший публічний показ документальних фільмів, які змагатимуться за «Пальму Півночі». Роботи фіналістів оцінюватиме міжнародне журі – знакові особистості сучасного документального кіно. Володар(ка) Ґран-прі отримає «Пальму Півночі» та грошову нагороду. Окремий приз чекає на переможця конкурсу глядацьких симпатій.

 

До участі у конкурсі запрошуються українські документальні фільми тривалістю до 45 хвилин, завершені у 2014-2016 роках. Конкурс відкритий до різних жанрів документального кіно, в тому числі документальної анімації, експериментальної документалістики, докуфікшну (комбінації документального та ігрового кіно). Жанровими орієнтирами можуть бути будь-які фільми з програми фестивалю 2014 і 2015 років, проте відповідність темам фестивалю «86» не обов’язкова.

 

Умовою участі в конкурсі «Пальма Півночі» є країна виробництва (Україна/АР Крим/копродукція) чи самоідентифікація авторки/-а (на основі українського громадянства, етнічної приналежності, місця проживання чи географічного походження). Перевага надаватиметься дебютам і фільмам, які раніше не демонструвалися.

 

Кінцевий термін подання аплікацій – 29 лютого 2016 року. Аплікаційна форма – за посиланням.