IV ФЕСТИВАЛЬ КІНО ТА УРБАНІСТИКИ «86»

28 КВІТНЯ - 2 ТРАВНЯ 2017 РОКУ, МІСТО СЛАВУТИЧ

Національний конкурс документального кіно «Пальма Півночі»

Міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86» оголошує ІІ Національний конкурс документального кіно «Пальма Півночі». Метою конкурсу є пошук нових імен в українському кіно і їх підтримка на шляху до української та міжнародної аудиторії.

 

Символ конкурсу — соснова гілка — відсилає до нордичної естетики українського Полісся та унікального ландшафту міста Славутич.

 

Роботи фіналістів оцінюватиме міжнародне журі — знакові особистості сучасного документального кіно. Володар(ка) ґран прі отримає «Пальму Півночі» та грошову нагороду. Окремий приз чекає на переможця конкурсу глядацьких симпатій.

 

До участі у конкурсі запрошуються українські документальні фільми тривалістю до 45 хвилин, завершені у 2015-2017 роках. Конкурс відкритий до різних жанрів документального кіно, в тому числі документальної анімації, експериментальної документалістики, докуфікшну (комбінації документального та ігрового кіно). Жанровими орієнтирами можуть бути будь-які фільми з програми фестивалю 2014-2016 років, проте відповідність темам фестивалю «86» не обов’язкова.

 

Умовою участі в конкурсі є країна виробництва (Україна / АР Крим / копродукція) чи самоідентифікація автора (на основі українського громадянства, етнічної приналежності, місця проживання чи географічного походження). Перевага надаватиметься дебютам і фільмам, які раніше не демонструвалися.

 

Прийом заявок на конкурс завершився.