FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

Розпочато прийом заявок на участь у ІІ Національному конкурсі «Пальма Півночі»
24.10.2016

Ми починаємо пошук фільмів для ІІ Національного конкурсу документального кіно «Пальма Півночі».

 

Перший публічний показ документальних фільмів, які змагалися за «Пальму Півночі», відбувся у травні 2016 року під час ІІІ міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86». Метою конкурсу є пошук нових імен в українському кіно і їх підтримка на шляху до української та міжнародної аудиторії.

 

Як і минулого разу, роботи фіналістів оцінюватиме міжнародне журі – знакові особистості сучасного документального кіно. Володар(ка) ґран прі отримає «Пальму Півночі» та грошову нагороду. Окремий приз чекає на переможця конкурсу глядацьких симпатій.

 

До участі у конкурсі запрошуються українські документальні фільми тривалістю до 45 хвилин, завершені у 2015-2017 роках. Конкурс відкритий до різних жанрів документального кіно, в тому числі документальної анімації, експериментальної документалістики, докуфікшну (комбінації документального та ігрового кіно). Жанровими орієнтирами можуть бути будь-які фільми з програми фестивалю 2014-2016 років, проте відповідність темам фестивалю «86» не обов’язкова.

 

Умовою участі в конкурсі є країна виробництва (Україна / АР Крим / копродукція) чи самоідентифікація авторки/-а (на основі українського громадянства, етнічної приналежності, місця проживання чи географічного походження). Перевага надаватиметься дебютам і фільмам, які раніше не демонструвалися.

 

Заповнити аплікаційну форму можна до 10 лютого 2017 року.