V ФЕСТИВАЛЬ КІНО ТА УРБАНІСТИКИ «86»

9 - 13 ТРАВНЯ 2018 РОКУ, МІСТО СЛАВУТИЧ

ДЯДЬКО ГОВАРД

Великобританія, США, 2016, 96’

Режисер: Аарон Брукнер

Виробництво: Pinball London за підтримки the Bertha Foundation, the Clearance Lab, програми Євросоюзу «Креативна Європа», Фундації Жерома

 

ФЕСТИВАЛІ ТА НАГОРОДИ

 

МКФ «Санденс» (2016)

Клівлендський МКФ (2016)

 

СИНОПСИС

 

Коли Говард Брукнер помер від СНІДу 1989 року, 35-річний режисер встиг зафільмувати дві повнометражні документальні картини і закінчував роботу над ігровим дебютом. Через 25 років небіж режисера Аарон заходиться шукати втрачені неґативи стрічки «Берроуз: Фільм» — визнаного критиками екранного портрету леґендарного письменника Вільяма Берроуза. Коли Аарон натрапляє на широкий Говардів архів у бункері Берроуза, він не лише оживляє фільм для нового покоління, а й розчиняє пульсуюче вікно до креативної культури Нью-Йорка 1970-1980-х і спричиняється до низки розвідок творчої спадщини свого улюбленого дядька.

 

Виконавчий продюсер фільму — Джим Джармуш.

 

БІОГРАФІЯ РЕЖИСЕРА

 

Аарон Брункер — нью-йоркський сценарист і режисер, народився 1981 року. Свій повнометражний дебют — «Срібний цап» — він зафільмував виключно для перегляду на iPad; фільм було завантажено у 24 країнах. До того Брункер знімав відео, пов’язані з музикою, також у його доробку короткометражний документальний фільм «Чорні ковбої». У 2011 він узявся за відновлення архіву матеріалів Говарда Брункера. 2014 року створив відеоінсталяцію в Лондоні. «Дядько Говард» — його перша повнометражна неігрова стрічка.

 

ФІЛЬМОГРАФІЯ (ВИБРАНЕ)

 

2016 — Uncle Howard

2011 — The Silver Goat

2004 — The Black Cowboys