V ФЕСТИВАЛЬ КІНО ТА УРБАНІСТИКИ «86»

9 - 13 ТРАВНЯ 2018 РОКУ, МІСТО СЛАВУТИЧ

ТЮРМА В ДВАНАДЦЯТИ ПЕЙЗАЖАХ

Канада, США, 2016, 87’

Режисер: Бретт Сторі

Виробництво: Oh Ratface Films за підтримки Cinereach, Vital Projects Fund, Канадської ради мистецтв, Торонтської ради мистецтв, Онатрійської ради мистецтв та Національної кінокомісії Канади

 

ФЕСТИВАЛІ ТА НАГОРОДИ

 

True/False Film Fest (2016)

Hot Docs, Спеціальний приз журі канадському повнометражному фільму (2016)

DOXA, Нагорода ім. Коліна Лова за найкращий документальний фільм, Нагорода EDA за найкращий фільм від жінки-режисера (2016)

Камденський МКФ, Спеціальна відзнака журі (2016)

 

СИНОПСИС

 

Фільм-роздум на тему зникнення тюрем у часи масового ув’язнення. «Тюрма в дванадцяти пейзажах» розгортається як подорож низкою неприкметних американських місць, у яких в’язниці досі працюють і впливають на життя: від каліфорнійського узгір’я, де тюремниці борються з тамтешніми невгамовними лісовими пожежами, до зборів гравців у шахи на Мангеттені, які відсидівши, стали майстерними гравцями, і до апалацького вуглевидобувного містечка, що ставить на кін власне майбутнє, покладаючись на тюремну працю.

 

БІОГРАФІЯ РЕЖИСЕРА

 

Сценаристка та незалежна кінодокументалістка, що живе в Торонто та Нью-Йорку. Її перший повнометражний фільм «Доленосна земля» потрапив як на міжнародні екрани, так і на канадське та американське телебачення. Зразки її журналістської та кінокритичної діяльності можна знайти у таких мас-медіа, як CBC Radio, The Nation Magazine та The Toronto Review of Books. Від 2012-го бере участь у документальному веб-проекті HIGHRISE, який високо оцінили критики. 2014-го здобула нагороду «Нове бачення» від Документальної організації Канадського інституту, того ж року закінчила програму Doc Station майстерні талантів Берлінале. Має ступінь доктора філософії з географії, нині наукова працівниця в Центрі з питань місця, культури та політики в Міському університеті Нью-Йоркського центру випускників.

 

ФІЛЬМОГРАФІЯ (ВИБРАНЕ)

 

2016 — The Prison in Twelve Landscapes

2010 — Land of Destiny