V ФЕСТИВАЛЬ КІНО ТА УРБАНІСТИКИ «86»

9 - 13 ТРАВНЯ 2018 РОКУ, МІСТО СЛАВУТИЧ

СЛАВУТИЧ: В ГОСТЯХ УДОМА

Програма дитячих та підліткових активностей

 

Програма запрошує дітей та підлітків відкривати разом з нами особливу поетику Славутича, що дає відчуття дому та єднає гостей з мешканцями міста.

 

Діти від 3 до 8 років зможуть проводити час під наглядом вихователів сімейного кафе «Кіно». Простір дозволяє знайомитись з цікавими професіями у спеціально створених та наповнених необхідним приладдям маленьких будиночках (магазин, пекарня, майстерня тощо), грати, малювати та заводити нових друзів.

 

Спеціальна ціна для дітей глядачів фестивалю: 50 грн на день (за пред’явлення бейджа, браслета або квитка). Час роботи — з 11:00 до 19:00.

 

Старші діти віком 10-15 років, як місцеві жителі, так і гості Славутича, запрошуються до участі у експерементально-дослідницькій програмі «Славутич: в гостях удома».

 

Спробуємо разом дослідити значення та розуміння близькості у сучасному світі через експеримент, дослідження та відтворення повсякденних практик та особистих ритуалів. Будемо розглядати формування приватної та публічної сфери, та як їх рамки змінювались з часом, думати про межі особистого вдома та у міському просторі. Крім того, спробуємо подивитися на те, як місце, в якому ми перебуваємо, впливає на наші рухи та взаємодію з простором. Які ритми, рухи, імпульси, малюнки виникаюсь в тому чи іншому місці, як тіло та простір вступають у взаємозв’язок та наскільки близько вони можуть контактувати.

 

Тривалість програми — 29.04-01.05 з 11:00 до 16:00 (з перервою на обід з 13:00 до 14:00).

 

Для всіх охочих дітей від 6 років щодня в рамках дитячої програми на 86 відбудуться заняття та прогулянки, відвідування спеціальних програм фестивалю (наприклад, ленд-арт програми).

 

Зустріч кожного дня роботи програми — біля кафе «Кіно» о 17:00. Тривалість — до 2 годин.

 

Реєстрація дітей на програму

 

О 19:30 запрошуємо всіх на безкоштовні перегляди кіно для дітей та підлітків (8+) у приміщенні кафе «Кіно» від партнера дитячої кінопрограми «Чілдрен Кінофеста». Після перегляду — обговорення з глядачами.

 

Локація: сімейне кафе «Кіно», пр-т Дружби Народів, 7.

 

До уваги батьків: у кафе є платні зони відпочинку, будь ласка, зважайте на умови простору.