V ФЕСТИВАЛЬ КІНО ТА УРБАНІСТИКИ «86»

9 - 13 ТРАВНЯ 2018 РОКУ, МІСТО СЛАВУТИЧ

РОЛЬОВІ МОДЕЛІ

Перформативна лекція від Metasitu

 

29 квітня о 15:00

 

Metasitu дослідить наявні процеси, щоб встановити «урбаністичну проблему» і хто та як визначає «урбаністичний успіх». Мистецький колектив спробує показати значення коґнітивної емансипації та коротко розглянути засоби критичного мислення, аби вийти за рамки запозичених «урбаністичних рішень», піддати сумніву усталені прототипи та надати унікальні рішення, які можуть або не можуть бути використані деінде.

 

Засобами препарування структур, що ставлять під сумнів, увиразнюють та видозмінюють глобальні траєкторії метрополій і запозичених «урбаністичних рішень», Metasisu кине виклик визначенню міської «проблеми» та критично розгляне поняття «урбанічстчного успіху» під час приймання й адаптації рішень. Релевантність цього питання вкрай важлива в місцях росту стурбованості громадян їхнім вибудуваним довкіллям та буйства ініціатив, що «вирішують проблеми».

 

Metasitu — мистецько-урбаністичний дослідницький колектив, заснований Лівою Дударевою та Едуардо Кассіною, що розвиває інноваційні урбаністичні стратеґії та систематизує знання про те, як люди інтеґруються до урбаністичного простору й взаємодіють з ним. Metasitu вивчає різноманітні способи, в які ми населяємо (урбаністичні) території, здебільшого засобами відеоарту, наукових досліджень і лекцій.

 

Їхні роботи виставлялися на Венеційському Бієнале, у Віденській залі мистецтв, «Ізоляції», tranzit.hu, CCA у Ґлазґо, в Інституті «Стрелка» та інших установах.