V ФЕСТИВАЛЬ КІНО ТА УРБАНІСТИКИ «86»

9 - 13 ТРАВНЯ 2018 РОКУ, МІСТО СЛАВУТИЧ

GIRL POWER

Чехія, 2016, 90’

Punk Film

Режисери: Сані, Ян Заїчек

 

ФЕСТИВАЛІ Й НАГОРОДИ

 

Filmový festival Finále Plzeň (2016)

 

СИНОПСИС

 

Фільм Girl Power знайомить нас із 15-ма ґрафіті-художницями з 15-и міст: від Праги до Москви, Кейптауна, Сіднея, Біля, Мадрида, Берліна, Тулузи, Барселони і аж до Нью-Йорка. Переважно за ґрафіті беруться чоловіки і вони ж часто-густо транслюють думку, що цей різновид мистецтва, – особливо незаконна його складова, – не для дівчат. Втім, за останні роки дівчата стали значно вільніше почуватися в цій царині: існують шоу жіночого ґрафіті, часописи та вебсайти. Girl Power показує історії панянок, які завоювали успіх у чоловічому світі публічного розпису.

 

БІОГРАФІЇ РЕЖИСЕРІВ

 

Сані вивчала маркетингову комунікацію. Брала активну участь в організації культурних подій у Празі й по світах. Сані спродюсувала кілька великих фестивалів. Є однією з небагатьох активних ґрафіті-художниць у Чехії. Займається ґрафіті протягом 14 років.

 

Кінорежисер, аніматор та монтажер Ян Заїчек вивчав анімацію та режисерську майстерність у Школі кіно та телебачення Празької академії виконавських мистецтв. Написав музику до кількох фільмів, монтував документальні фільми та трейлери ігрових картин. Створив низку анімованих та ігрових телероликів та джинґлів. Один із першопочатківців у царині чеського ґрафіті на початку 1990-х.

 

ФІЛЬМОГРАФІЯ (ВИБРАНЕ)

 

2016 – Girl Power