V ФЕСТИВАЛЬ КІНО ТА УРБАНІСТИКИ «86»

9 - 13 ТРАВНЯ 2018 РОКУ, МІСТО СЛАВУТИЧ

УСІ БЕЗСОННІ НОЧІ

Польща, Великобританія, 2016, 104’

Режисер: Міхал Марчак

Виробництво: Endorfina Studio Pulse Films спільно з Польським телебаченням, Мазовєцьким інститутом культури, Мазовєцьким кінофондом, Фундацією Moma Film

 

ФЕСТИВАЛІ ТА НАГОРОДИ

 

МКФ «Санденс», Нагорода за найкращу режисуру в номінації «Світова
документалістика» (2016)

Cinema Eye Honors Awards, Нагорода Heterodox Award (2016)

МКФ у Карлових Варах (2016)

Стокгольмський МКФ (2016)

 

СИНОПСИС

 

Кшиштоф і Міхал — двадцятилітні польські хлопці. Ночі вони проводять тиняючись порожніми варшавськими вулицями; з тунелів підземки перебираються до клубів, а там і до тусовок на хаті, а ще — з пляжних рейвів до завтичних афтепаті. Вони обрали життя безтурботного гедонізму й кожну мить витискають до краю із завидним фанатизмом. Якщо движуха розпирає й передихнути не дає — це щирий успіх і головне, що в них є. Ніч сповнена колес і чудес, де кожна хвилина і кожне слово сприймаються серйозно та повинні запам’ятатися надовго. Отак день за днем, присмерк за смерканням, викристалізовується вся зображена у фільмі сутність, ім’я якій — Юність.

 

БІОГРАФІЯ РЕЖИСЕРА

 

Міхал Марчак — польський режисер, оператор та кінодокументаліст. Він вивчав режисуру в Каліфорнійському інституті мистецтв, випускник Академії красних мистецтв у Познані. Його повнометражний фільм «Кохайся заради лісу» вважається найпоказуванішою польською неігровою стрічкою 2013 року. Міхал також зафільмував постановочно-документальну повнометражну стрічку «Кінець Росії», за яку здобув, зокрема, нагороду початкуючим кінематографістам від каналу HBO та нагороду фестивалю Hot Docs.

 

ФІЛЬМОГРАФІЯ (ВИБРАНЕ)

 

2012 — Fuck for Forest

2010 — Koniec Rosji