V ФЕСТИВАЛЬ КІНО ТА УРБАНІСТИКИ «86»

9 - 13 ТРАВНЯ 2018 РОКУ, МІСТО СЛАВУТИЧ

21 X НЬЮ-ЙОРК

Польща, 2016, 71’

Режисер: Пьотр Стасік

Виробництво: Lava Films спільно з Telewizja Polska S.A.

 

ФЕСТИВАЛІ ТА НАГОРОДИ

 

Краківський кінофестиваль, нагорода за найкращий короткометражний або документальний фільм польського виробництва (2016)

 

СИНОПСИС

 

«21 x Нью-Йорк» — це особистісний портрет міста та його жителів. Ми зустрічаємо героїв у нью-йоркському метро та слідуємо за ними на поверхню, дізнаючись про їхні життя, бажання, пристрасті, надії та мрії — часом втрачені, часом в очікуванні втілення. Відтак, перед нами постає емоційна оповідь про самотність, що супроводжує наш західний світ у ХХІ столітті.

 

Фільм представляє режисер Пьотр Стасік.

 

БІОГРАФІЯ РЕЖИСЕРА

 

Народився 1976 року. Закінчив відділення Суспільних наук Варшавського університету і курси документалістики у Школі Вайди. Співзасновник Асоціації мистецьких ініціатив
«ę» — громадської організації на підтримку культурних рухів у маленьких містах. Читав лекції в «Кіносадку» Школи Вайди та був президентом Асоціації молодих польських кінематорграфістів «Фільм 1, 2». Серед його останніх фільмів: «Щоденник подорожі» (нагороди на Лаґувському МКФ та Docudays UA, а також спеціальна відзнака Краківського МКФ) та «Останній день літа» (нагороди фестивалів goEast, Flahertiana, Camerimage та DocFilm).

 

ФІЛЬМОГРАФІЯ (ВИБРАНЕ)

 

2013 — Dziennik z podrózy

2013 — Nie dla kazdego

2011 — Koniec lata

2009 — Andrzej Wajda: Róbmy zdjecie!

2008 — Ponad chodnikami

2006 — 7 x Moskwa

2005 — Po kolei