FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

Продовжено прийом заявок на MyStreetFilmsUkraine
15.02.2018

Дедлайн для подачі заявки на MyStreetFilmsUkraine 2018 перенесено на 19 лютого. Податися може будь-хто, у кого є ідея для документального фільму у рамках теми цього року: Спільні місця. Відібрані проекти отримають професійну консультацію від досвідчених кінематографістів, а також технічну підтримку зйомок. Готові фільми буде представлено на 5-му Міжнародному фестивалі кіно та урбаністики у Славутичі.

 

Тема цьогорічної едиції MyStreetFilmsUkraine-2018 – Спільні місця (Commonplaces). В основі роботи лежить припущення, що саме брак спільних місць на Сході України є головним джерелом суспільних негараздів. Водночас, прямо сьогодні на Сході, у нових осередках публічного життя, відбуваються найцікавіші культурні зміни. У фокусі – документальні історії з Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей, що розповідають про старі чи нові кінотеатри, музеї, бібліотеки, театри та інші локації, де людина може реалізувати свою соціальну природу.

 

Тьюторами проекту виступають: Чед Ґрасія – американський режисер театру і кіно, автор фільму «Російський дятел», що здобув Ґран-прі журі на кінофестивалі у Санденсі, Аліна Горлова – режисерка стрічки «Холодний Яр. Інтро», представленої на ОМКФ та «Артдокфесті», а також Остап Костюк, автор фільму «Жива ватра», що удостоївся аціональної кіно премії «Золота Дзиґа» у двох номінаціях.

 

Щоб взяти участь у проекті MyStreetFilmsUkraine 2018, потрібно до 19 лютого подати на конкурс ідею фільму, заповнивши заявку. Переможця конкурсу обере міжнародне журі під час фестивалю «86» у Славутичі. Володар гран-прі особисто представить свій фільм на престижному міжнародному кінофестивалі. Витрати на доїзд і поселення покривають організатори. Додаткова інформація: nadia@86.org.ua.

 

Партнери: ДЕ НЕ ДЕ, Код Міста