Вийшов трейлер дебютного повнометражного фільму Надії Парфан

Вийшов український трейлер комунальної трагікомедії «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго». У своїй стрічці режисерка документує життя підприємства,  що забезпечує теплом столицю Прикарпаття. Доки розгнівані споживачі обривають гарячу лінію, працівники готуються до нового опалювального сезону, латаючи застарілі комунікації. Це вносить корективи у графік репетицій профспілкового хору.

 

Українська прем’єра стрічки відбудеться 18 липня на 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі у рамках конкурсу європейських документальних фільмів. Це одна з двох вітчизняних картин, представлених у міжнародній конкурсній програмі ОМКФ. Другий сеанс заплановано на 20 липня. Покази йтимуть у кінотеатрі «Родіна».

 

Тізером до фільму — чи то пак його продовженням у форматі extended cinema — став  музично-просторовий перформанс, що відбувся 11 липня у рамках фестивалю «Сеанс Міського Сканування», у найбільшій котельні Івано-Франківська. Герої стрічки — хор «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» — виконали авангардний твір «Гімн Теплокомуненерго» на музику Романа Григоріва та Іллі Разумейка. Авторкою ідеї та слів стала Надія Парфан. Гімн народився ще під час зйомок, але не увійшов у фінальну версію стрічки. Подія стала унікальною — автори запевняють, що перформанс повторювати не стануть, «оскільки це знищить унікальність моменту».

 

Фільм виходить в український прокат у жовтні 2019 року.