(UA) Вийшов трейлер дебютного повнометражного фільму Надії Парфан

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Вийшов український трейлер комунальної трагікомедії «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго». У своїй стрічці режисерка документує життя підприємства,  що забезпечує теплом столицю Прикарпаття. Доки розгнівані споживачі обривають гарячу лінію, працівники готуються до нового опалювального сезону, латаючи застарілі комунікації. Це вносить корективи у графік репетицій профспілкового хору.

 

Українська прем’єра стрічки відбудеться 18 липня на 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі у рамках конкурсу європейських документальних фільмів. Це одна з двох вітчизняних картин, представлених у міжнародній конкурсній програмі ОМКФ. Другий сеанс заплановано на 20 липня. Покази йтимуть у кінотеатрі «Родіна».

 

Тізером до фільму — чи то пак його продовженням у форматі extended cinema — став  музично-просторовий перформанс, що відбувся 11 липня у рамках фестивалю «Сеанс Міського Сканування», у найбільшій котельні Івано-Франківська. Герої стрічки — хор «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» — виконали авангардний твір «Гімн Теплокомуненерго» на музику Романа Григоріва та Іллі Разумейка. Авторкою ідеї та слів стала Надія Парфан. Гімн народився ще під час зйомок, але не увійшов у фінальну версію стрічки. Подія стала унікальною — автори запевняють, що перформанс повторювати не стануть, «оскільки це знищить унікальність моменту».

 

Фільм виходить в український прокат у жовтні 2019 року.