(UA) Як організувати показ фільму про Комуненерго у своєму місті?

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Документальна трагікомедія Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» не дісталася до вашого міста? Не біда! Ми розпочинаємо прийом заявок на спеціальні покази у населених пунктах, де не було прокату. Якщо ви готові виступити організатором, заповнюйте електронну форму. Якщо ви глядач або глядачка і хочете, щоб фільм приїхав і до вас — напишіть про це у тій же заявці й ми спробуємо провести показ у вашому місті.

 

Що потрібно, щоб організувати показ фільму?

– Локація з хорошим проектором та акустичною системою: наш фільм має сильну візуальну складову і відрізняється ретельною роботою зі звуком, отож важливо, щоб глядачі сприймали його у належній якості.
– Готовність забезпечити  локальну промо-кампанію, матеріали для якої ви отримаєте разом із підтвердженням співпраці.
– Координувати обговорення з глядачами після сеансу.
– Надати звіт у вигляді фотографій з події та кількості відвідувачів.

 

Умови співпраці:
– показ у кінотеатрі – відсоток від прибутку;
– показ у закладі – 500 грн для обласного центру, 300 грн для районного центру.

 

Документальна трагікомедія Надії Парфан розповідає про працю і творчість працівників ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», яке з року в рік забезпечує батареї міста теплом. З початком опалювального сезону трудовий колектив намагається полагодити застарілі комунікації. Вони закручують гайки, латають діри у трубах та… співають у профспілковому хорі! Більше про фільм

 

(UA) Подати заявку на показ