(UA) Фільм Надії Парфан покажуть на найбільшому телеканалі Японії

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Дебютна повнометражна стрічка Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» стала першим українським документальним фільмом, який покажуть на японському телебаченні. Права на фільм придбала компанія NHK — найбільший радіо- і телемовник в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Аудиторія телеканалу у самій лише Японії складає понад 50 мільйонів сімей.

 

«NHK зацікавилися нашим фільмом ще на етапі виробництва, а перемовини про продаж тривали близько року. Ми дуже раді знайти таку аудиторію для свого фільму, і що наше кіно стане містком між такими далекими країнами», — каже продюсер фільму Ілля Гладштейн.

 

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії. В український прокат стрічка виходить 17 жовтня.

 

Тим часом, проект нового документального фільму Надії Парфан «Міс Рок-Європа» братиме участь у Дванадцятому конкурсі кінопроектів, який відбудеться з 23 по 27 вересня.

 

(UA) ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕС-КІТ ФІЛЬМУ