(UA) Май далеко – май добре

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Режисерка – Ганна Ярошевич

Документальне / Україна / 2020 / 71`

 

Молодий німець Мішель, захоплений природою України, переїжджає до Карпат. Він починає розводити в горах карпатських буйволів, що опинилися на межі зникнення. Хлопець мріє весь час присвячувати улюбленій справі, але змушений постійно повертатися до Німеччини, де допомагає із сімейним бізнесом. За його відсутності буйволи без належного догляду починають хворіти. До цих проблем додаються ще й негаразди в особистому житті:  дівчина Мішеля не впевнена, що зможе прожити все життя виховуючи дітей у віддаленому карпатському селі.

 

 

 

 

ДЕ ПОДИВИТИСЯ ФІЛЬМ

КУПИТИ ШКАРПЕТКИ SAMMY ICON З ГЕРОЯМИ ФІЛЬМУ

 

 

 

 

 

 

Трейлер

Фестивалі

Cвітова прем’єра фільму відбулася на фестивалі Docudays Ua у 2021-му році, де він здобув приз Андрія Амосова від організаторів Фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Офлайн-прем’єра фільму відбулася на 50-му ювілейному КМКФ «Молодість» у межах спеціальної програми «Це справжнє життя» від Docudays UA. Стрічка мала міжнародну прем’єру в Італії на фестивалі Cervino Cinemountain. Триває участь у закордонних фестивалях (Makedox у Македонії, Beldocs у Сербії, фестивалі CinEast, New Renaissance Festival London тощо).

Фільм бере участь у Національному конкурсі кінофестивалю Kharkiv MeetDocs та конкурсі документальних фільмів фестивалю операторського мистецтва “Кіноко”. Є фільмом-відкриття ​​Карпатського Гірського Міжнародного Кінофестивалю (CMIFF)

 

Режисерка

Ганна Ярошевич живе і працює режисеркою та менеджеркою з комунікацій в Києві. Має ступінь бакалавра з журналістики та ступінь магістра з креативної медіапрактики. «Май далеко — май добре» — її перший повнометражний документальний фільм, над яким вона працювала останні п‘ять років.

 

Партнери релізу:

 

Екодія,  Україна без сміття, Sammy Icon, Детектор медіа, Добре поїхали!