(UA) “Кришталь” позмагається за Оскар

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Днями “Кришталь” Дар’ї Жук, який так блискуче переміг на цьогорічному Одеському МКФ, з’явився у списку претендентів на премію Американської кіноакадемії (номінація «Кращий фільм іноземною мовою»). Для білоруського кіно це неабиякий прорив, це новий досвід, з чим, безумновно, можна привітати всю команду фільма.
 

 

Уже 8 листопада “Кришталь” можна буде побачити українських кінотеатрах, причому пощастило не лише Києву – стрічка також вийде на екрани Харкова, Одеси та Львова.
 

 
Нагадаємо, що світова прем’єра «Кришталю» відбулася в секції «На Схід від Заходу» на кінофестивалі в Карлових Варах ще у червні цього року. Також фільм побував на фестивалях у Росії, Казахстані та отримав запрошення на більш ніж 20 міжнародних кінофестивалів у Німеччині, Греції, Швеції, Норвегії, Великобританії, Словенії, Єгипті, Казахстані, Іспанії, Австрії, Латвії, Ірландії, США.