FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

У Києві покажуть два фільми з минулорічної програми «86»
27.02.2018

У рамках краудфандингової кампанії на Спільнокошті «86» організовує серію кінопоказів. У найближчі вікенди глядачі побачать дві стрічки, що були представлені у програмі фестивалю 2017 року. Надолужити пропущене, передивитися вподобане чи привести друзів на фільм, якого більше ніде в Україні не побачиш, – усе це можна зробити, заразом підтримуючи фестиваль. Гроші, виручені від продажу квитків, буде внесено на рахунок «86» на Спільнокошті.

 

4 березня показуємо «Щурячий фільм» (Rat Film) Тео Ентоні, що досліджує історію Балтимора через шляхи міграції гризунів. Вивчаючи ситуацію через архівні фото, документи, мапи, а також сцени за участі «мисливців» на щурів, автор доходить висновку: розбиття міста на зони більш як півстоліття тому визначило місця, заселені щурами сьогодні. Cвітова прем’єра стрічки відбулася на кінофестивалі у Локарно. Фільми Тео Ентоні також мали прем’єрні покази у Торонто, Роттердамі та в Anthology Film Archives, а часопис Filmmaker назвав режисера одним з 25 нових облич незалежного кіно.

 

Довгоочікуваний показ картини «Усі безсонні ночі» (All these sleepless nights) Міхала Марчака відбудеться 11 березня. Автор  спостерігає за життям двох польських юнаків: ночі вони проводять, гуляючи порожніми варшавськими вулицями, пересуваються між клубами, домашніми тусовками та пляжними рейвами. Вони обрали життя безтурботного гедонізму й кожну мить витискають до краю із завидним фанатизмом. Стрічка отримала нагороду за найкращу режисуру в номінації «Світова документалістика» на кінофестивалі «Санденс».

 

Кінопокази відбуваються по неділях у просторі Plivka. Початок о 17:00.

 

купити квитки