FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

У Києві покажуть найкращі фільми фестивалю «86»
30.05.2016

10-12 червня в столичному кінотеатрі «Кінопанорама» відбудеться «86: Післямова». 

 

10 червня на відкритті «Післямови» о 19:30 покажуть короткометражний альманах «Місцеві’16». До нього ввійшли переможці та вибрані фільми другого конкурсу MyStreetFilmsUkraine-2016, зокрема «Міст» Дмитра Бурка, Олени Москальчук та Оксани Носач, «Ти ж Амелія» Дмитра Бурка та Олени Москальчук, «Вікно навпроти» Юрія Юдіна, «Там знизу тихо» Ксенії Марченко, «70 вулиць» Макса Лижова та «Луганськ – Київ» Олени Панченко. Після показу відбудеться обговорення фільмів за участі режисерів.

 

11 червня о 19:00 пройде ексклюзивний показ вибраних фільмів першого національного конкурсу «Пальма Півночі». Серед них – «Перемир’я» Валерія Пузіка, «Уніформа» М. Вадімського й Андрія Безлюдного, «Котики» Жанни Озірної, «В школу» Наталії Шевченко й «Дивокрай» Наталії Машарової та Анатолія Ульянова. Після показу відбудеться обговорення фільмів з обраними режисерами.

 

Під час «Післямови» у Києві покажуть фільм-відкриття цьогорічного «86» – «Чорнобильські бабусі» від американських режисерок Голлі Морріс та Енн Боґарт. Це життєствердна документальна історія про сучасних мешканок Зони відчуження, що отримала гран-прі Лос-анджелеського кінофестивалю. Показ за участі продюсерки фільму Марини Орєхової відбудеться 12 червня о 19:00.

 

До програми також увійшла музична стрічка-переможець кінофестивалю Санденс «Від станції до станції» Даґа Ейткена та візуальна поема «Я – Белфаст» спеціального гостя фестивалю «86» Марка Казінса, яка розповідає історію міста від імені літньої жінки, що пережила північноірланський військовий конфлікт. Покази відбудуться 11 і 12 червня о 21:00 відповідно.