FESTIVAL OF FILM AND URBANISM

MAY 9 - MAY 13 / 2018, SLAVUTYCH

Аномалія: Похибка на 20 футів

Гравітаційна аномалія схопила прогресивну радіохвилю та перетворює її на вечірку від 20ft Radio. Похибкувати почнуть 11 травня й продовжуватимуть до наступного ранку.

 

 

Лайнап:

21:00 — Doors open
Misha & David
Nema aka Nemo
Isaenko

 

 

Цього року на фестивалі «86» резиденти 20ft Radio запалять танцпол на аномальній вечіріці, і ніхто не знає, в якому напрямку розгортатиметься музична хвиля. Одне ми знаємо точно — похибка гравітаційної аномалії цієї ночі становитиме рівно 20 футів!

Поле зацікавлень резидентів 20ft Radio не закінчується радіоефірами — воно шириться далі ген у далечінь запальних дискотек, для яких двадцятифутовики з любов’ю й наснагою відбирають музику. Протягом року наше шановне товариство грало на різноманітних вечірках України й за її кордонами, випробовуючи свої танцювальні добірки на дуже різних слухачах, при цьому ніколи не прив’язуючись до якогось конкретного жанру — це й стало їхнім фундаментальним стилем. На двадцятифутових дискотеках сонячні ямайські мотиви мирно й сусідствують з механістичними ритмами індастріелу, а забуті пісні про кохання органічно лунають поруч з небанальним техно; тож ми ніколи не довідаємося завчасно, у якому напрямку рушатиме компанія цього разу.

 


У програмі можливі зміни.

 

ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПОДІЇ У FACEBOOK