Кінокритики назвали «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» найкращим документальним фільмом року

24 жовтня Спілка кінокритиків України назвала лауреатів національної премії КІНОКОЛО. Комунальна трагікомедія Надії Парфан стала переможцем у номінації Найкращий документальний фільм. До кінця жовтня глядачі можуть подивитися стрічку в кінотеатрах України.

 

Фільм отримав почесну нагороду з таким коментарем від журі: «Кінокритики з народом і вони теж цікавляться, коли ж дадуть опалення». Автори фільму присвятили свою нагороду «всім людям невдячної праці: комунальникам, кінокритикам, режисерам, продюсерам, організаторам фестивалів та їхнім дружинам».

 

«Наш фільм здобув визнання у світі, його бачили і побачать глядачі міжнародних фестивалів та величезна аудиторія іноземних телеканалів. Але часто буває, що немає пророка у своїй вітчизні. Тому глядацьке та професійне визнання вдома для нас безцінні,» — говорить про перемогу продюсер фільму Ілля Гладштейн.

 

Національна премія кінокритиків КІНОКОЛО відзначає досягнення українського кінематографа та діячів кіноіндустрії за останній рік від імені спільноти кінокритиків України. Лауреатів цьогорічної премії оголосили на урочистій церемонії під час відкриття 3-го кінофестивалю «Київський тиждень критики» у кінотеатрі «Жовтень».

 

Кінокартина «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» просто зараз іде у київських кінотеатрах «Жовтень», «Ліра», Boomer, «Магнат», «Факел» та «Флоренція». З 26 жовтня її побачать глядачі у Тернополі в кінотеатрі «Сінема Сіті», а з 28 жовтня — у Харкові в кінотеатрі «8 1/2». Після закінчення кінотеатрального прокату відбудуться окремі покази у регіонах України.

 

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії.

 

Фото обкладинки: Сергій Хандусенко

 

Придбати квитки на фільм