V ФЕСТИВАЛЬ КІНО ТА УРБАНІСТИКИ «86»

9 - 13 ТРАВНЯ 2018 РОКУ, МІСТО СЛАВУТИЧ

«86» запроваджує квиткову систему

Якісна культура, зокрема фестиваль «86», потребує вашої підтримки!

 

Фестиваль уже чотири роки поспіль сприяє розвиткові українського мистецтва. За цей час сталися дивовижні зміни і відбувся культурний поступ. Ми раді бути частиною цього руху і хочемо іти ще далі, у нові простори, аби втілити те, що зараз видається далеким і недоступним. Але такий рух можливий тоді, коли культурні ініціативи підтримує суспільство і вони стають повноправною його частиною, зокрема — частиною економіки.

 

Культурна економіка — також економіка. Увесь світ рухається в бік спільного споживання: Uber замість таксі, AirB’n’B замість готелів, Spotify замість магазину платівок. Усе рідше купуємо матеріальне й «назавжди», а натомість обираємо досвід і нові можливості — та ділимося тим надзвичайним, що маємо самі. Тому саме час обирати унікальний досвід!

 

На «86» ви зможете побувати на українських прем’єрах кращих документальних стрічок з усього світу, а також стати учасником художніх проектів та перформансів, що змінюють наше уявлення про суспільство. Долучайтеся до створення неймовірного та купуйте абонементи на фестиваль, які вже доступні за посиланням.

 

Ми передбачили гнучкі ціни та пільгові можливості для вразливих соціальних категорій, тож кожен охочий зможе насолодитися святом кіно. Детально про квиткову систему читайте тут.