«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відібрали до фестивалю Astra в Румунії

Дебютна повнометражна стрічка Надії Парфан, створена за підтримки Держкіно України, візьме участь у фестивалі документального кіно Astra — найбільш відвідуваному кінофорумі Центрально-Східної Європи. 

 

Фільм представить Україну у конкурсній програмі Central & Eastern Europe 2019, де змагатиметься з дев’ятьма іншими претендентами. Серед них — переможець Docudays UA «Біла мама» Зосі Родкевич.

 

Astra Film Festival — один з найбільш авторитетних форумів неігрового кіно в Європі, спрямований на відкриття нових імен. Фестиваль засновано 1993 року. Зібравши у 2018 році 70 тисяч глядачів, він здобув статус найбільш відвідуваної кіноподії регіону. Astra Film Festival відбувається в румунському місті Сибіу. Цього року — з 14 по 20 жовтня.

 

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — трагікомедія про працю і творчість івано-франківських комунальників. Режисерка знімає найбільш відповідальний момент для підприємства, що забезпечує місто теплом — початок опалювального сезону. Під шквалом скарг від споживачів комунальники змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають у профспілковому хорі! Світова прем’єра фільму відбулася на міжнародному кінофестивалі Vision du Reel, українська – у рамках міжнародного документального конкурсу Одеського кінофестивалю. Стрічка виходить у прокат 17 жовтня, на початку опалювального сезону.

 

Завантажити прес-кіт фільму