(UA) Кришталь

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Білорусь, США, 2018, 93’

Режисерка: Дар’я Жук

3 листопада 2018 відбудеться київська прем’єра за участі режисерки у кінотеатрі “Жовтень”.

 
 
У пострадянській Білорусі безробітна рейверка Веля мріє про еміграцію до США. Після підробки документа про працевлаштування для отримання візи її мрія наближається на відстань руки… Доки Веля не розуміє, що американське консульство збирається зателефонувати за фальшивим номером і перевірити місце її роботи. Єдиний вихід – оселитися на тиждень у невеликому заводському містечку, аби підтвердити легенду. Вона переїздить до тісного помешкання родини, яка готується до весілля сина. Присутність Велі швидко перевертає сімейний побут і життя у місті догори дригом, перетворюючись на загрозу всім і кожному.
 
 

КВИТКИ НА ПРЕМ’ЄРУ

 
 
Дар’я Жук виросла в Білорусі. Після школи за обміном поїхала вчитися до США, де спочатку з відзнакою закінчила коледж, потім – економічний факультет Гарварду. Однак пропрацювавши кілька років за фахом, зрозуміла, що мусить знімати кіно.
Закінчила режисуру в Колумбійському університеті, має добірку відзнятих короткометражок. “Кришталь” – дебютна повнометражна робота режисерки.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________